<% @ LANGUAGE=VBScript CODEPAGE=1254 %> VeriKOD Veri Kodlama, Otomatik Tanımlama ve Otomasyon Sistemleri_

.
.
.

  

.
.

HABERLER

HHP Dolphin markasını ve şirketini yine dünyaca ünlü bir marka olan HONYWELL satın aldı !..


Firmamız Dolphin Barkod okuyucu ve El Terminallerinin Yetkili Satıcısı oldu..


Dolphin'in Yeni ürünleri piyasaya çıktı. Kurumsal El Terminallerini incelemelisiniz..


Dolphine ürünleri, özellikle İlaç Sektörü için çoktan hazır. Sektörün ihtiyacı olan 2D barkod okuyucu ve el terminalleri stoklarımıza girmiştir.


Gözünü ilerlemeye ve çözüm odaklı projelere diken şirketimiz, 2008'e yeni bir anlayışla ve yeni çözümlerle girdi...


Bu anlayış çerçevesinde, artık Endüstriyel Çözümlerkonusunda faaliyet göstereceğiz..


Dolphin El termianlleri ürünleri IP64 ve IP65 çevre koruma standartları ile endüstrinin her alanında rahatlıkla kullanılabileceğini ispatladı..


Geniş ürün yelpazemizle, çalışma konularımız dahilinde Endüstriyel uygulamalar için proje geliştirebilecek durumdayız..


Endüstriyel ürünlerden oluşan bayiliklerimize yeni marka ve ürünler katıldı.. Bu markalardan biri olan Markem ve Mathews ile Endüstrinin farklı konularına çözüm sunuyoruz..


Eğer paket, koli yada ürün üzerine kodlamaya ihtiyaç duyuyorsanız, tam size uygun Inkjet ve Lazer ile cam, plastik, metal yada karton üzerine kodlama yapabiliyoruz...EN YENİ ÜRÜNLERİMİZ

    Hakkımızda

Bizim için 2008 yılının en güzel ve iyi olaylarından biri firmamızın kuruluşu olmasıdır. Peki neden bu firmanın kurulması gerekti ? Bu sorunun birçok cevabı arasından şunu söylemek daha doğrusu belirtmek çok daha doğru olur. Bu site içerisinde göreceğiniz ürün ve çözümlerin bir çoğu kardeş kuruluşumuz olan Metro Bilgi İşlem Ltd. Şti'nin bünyesinde idi. Fakat ürün yelpazesi ve çözüm parkı genişleyince ve farklı talepler gelmeye başlayınca, Metro yönetimi bu ürün ve çözümleri kendi bünyelerinden ayırıp, farklı bir oluşum altında ve tamamı ile endüstriyel  konularda çözüm sunacak bir firma altında yürütülmesine karar verdi. Böylelikle VeriKod Otomatik Veri Tanımlama ve Otomasyon Sistemleri Tic. ortaya çıkmış oldu. VeriKod, Metro Ltd. Şti.nin kardeş kuruluşu olarak hizmet verecektir.

 Firmamız taze ve yeni bir firma olmasına rağmen, portföyü oluşturan ürün ve çözümlerle sektörde kendine bir yer edineceği kanısındayız. Sitemizde de göreceğiniz gibi, barkodlama sistemlerinden, otomatik veri tanıma ve veri toplama sistemlerine, endüstriyel veri kodlama ve markalama sistemlerine kadar, tamamı ile endüstriyel çözümler üzerine odaklanmış bulunmaktayız.

 Sunduğumuz ürünler, kendi alanlarında uzmanlaşmış ve markalaşmış uluslararası firmaların ürünleridir. Dolayısı ile çözüm esaslı olarak üretilmiş, test edilmiş ve onaylanmış bu ürünleri, şimdi kendi portföyümüzde gerek son kullanıcıya ürün ve çözüm paketi ile birlikte, gerekse bayi kanalı ile satışa ve beğeniye sunuyoruz.

 Sizlerle çalışmaktan onur ve zevk duyacağımızı belirtmek isteriz.

 

 

 

 

NELER VAR ?


MARKALAR

  

Copyright © 2008 - 2009. Her hakkı Verikod'a aittir.